درباره ما - شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان

درباره ما

تدارک صنعت کاغذ کرمان

تدارک گامی نو برای صنعتی پویا

ما که هستیم؟

شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان در راستـای بهبود و توسعه فنـاوری تولید محصولات سلولزی کشـور و با تکیـه بر دانش فنـی و تجربـه چندین ساله درحوزه فناوری تولید کاغذ، اقدام به همکاری با تعدادی از شرکت های برتـر تولیـد کننده ماشین آلات ، تجهیزات خط تولید و مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع سلولزی نموده است تا از این طریق گامی کوچک درتوسعه و بروزرسانی خانـواده بزرگ تولید کنندگان کاغذ و مقوا بردارد. این شرکت با بهره مندی از متخصصین کارآمد و کارشناسان فنی و بازرگانی مجرب در داخل و همچنین با بهره گیری از امکانات شرکای تجاری خارجی خود از توانایی وسیعی در زمینه ارائه خدمات و پیشنهادات فنی درصنعت کاغذ سازی برخوردار است و پرسنل توانا و کوشای شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان همواره کیفیت ، بهره وری و رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند.
شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان با نگاه تخصصی خود به مقوله تجارت در صنعت کاغذ سازی ، گامی بزرگ در ارائه محصولات با کیفیت برترو قیمت رقابتی برداشته است و رزومه این شرکت نزد همکاران این صنعت گواه این مدعاست.

تدارک صنعت کاغذ کرمان در نمایشگاه

حضور در نمایشگاه های بین المللی

پرسنل توانا و کوشای تدارک صنعت کاغذ کرمان همواره کیفیت بهره وری و رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند و همچنین مزیت رقابتی شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان نگاه تخصصی آن شرکت به مقوله تجارت در صنعت کاغذ است که باعث ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت رقابتی شده است.

+0

سال تجربه

+0

محصول مرتبط با صنایع سلولزی

پیام مدیرعامل

شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان با هدف تکمیل زنجیره تامین شرکت صنایع تولیدی کاغذو مقوای کرمان در استان کرمان کار خود را آغاز و در همین راستا با بکار گیری نیروهای متخصص اقدام به ارائه خدمات به شرکتهای تولیدی نموده است.
در حال حاضر این مجموعه با توجه به ارتباط گسترده ای که با تامین کنندگان تراز اول داخلی و خارجی دارد مواد اولیه، ماشین آلات و لوازم پوششی درجه یک را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار تولید کنندگان صنایع سلولزی کشور قرار داده است .این مجموعه بر خود فرض میداند تا با بازار سنجی پیوسته و پایش نیازهای مشتریان و با رعایت اصل مشتری مداری ،بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن در دسترس فعالین این حوزه قرار دهد.
ما بر آنیم تا با گسترش سبد محصول و ارائه کامل ترین خدمات بازرگانی،سهم خود را در کاهش هزینه های نیروی انسانی شرکت های همکار ایفا نماییم و این نوید را به همکاران گرانقدر در این صنعت خواهیم داد تا در کنار فعالیت های بازرگانی،تولید مواد اولیه با کیفیت در داخل کشور را نیز در دستور کار خود قرار داده تا گامی نو در راستای کاهش دغدغه های تامین به موقع مواد برداشته باشیم.

علی جهانشاهی جواران

از دیروز تا امروز

1393

تاسیس

1394

شروع واردات

1397

شروع صادرات جهانی

1399

راه اندازی خط تولید

گالری تصاویر
سمینارها
نمایشگاه ها

گالری ساده